Porównanie pakietów medycznych - lekarz

w ramach oferowanych pakietów zapewnia:

  • Dostęp do 130 placówek PZU Zdrowie
  • Własną sieć diagnostyki obrazowej
  • Dostarczenie leków, opieka pielęgniarki
    i inne usługi w pakiecie assistance
  • Możliwość refundacji poniesionych kosztów leczenia
    w placówkach, które nie współpracują z PZU Zdrowie
  • Dostęp do ponad 2200 placówek partnerskich na terenie kraju
Część logo pakietów medycznych dla firm

Pakiety ubezpieczenia zdrowotnego dla firm PZU Zdrowie

PZU oferuje prywatną opiekę medyczną w ramach programu medycznego „PZU Plan na Zdrowie”. Pakiet medyczny dla firm PZU oferuje szerokie wsparcie w razie problemów zdrowotnych pracowników. W ramach opieki medycznej PZU oferuje dostęp do Telekonsultacji z lekarzami specjalistami bez wychodzenia z domu. Telekonsultacje odbywają się w formie rozmowy telefonicznej lub czatu przez 7 dni w tygodniu.

Do dyspozycji klientów PZU oddaje blisko 2 200 placówek medycznych, w tym ponad 130 placówek własnych PZU Zdrowie. Usługi medyczne PZU dostępne są w prawie 600 miastach.
Pakiet Standard Komfort Komfort Plus Optimum Senior
Medycyna pracy opcja opcja opcja opcja
Konsultacje lekarskie 16 specjalistów 25 specjalistów 30 specjalistów 35 specjalistów 30 specjalistów
Badania diagnostyczne podstawowe rozszerzone rozszerzone plus kompleksowe rozszerzone plus
Stomatologia opcja opcja opcja opcja
Zabiegi ambulatoryjne
Refundacja
Szczepienia
Przegląd profilaktyczny
Wizyty domowe
Rehabilitacja opcja opcja opcja opcja

Jakie warianty opieki oferuje PZU?

Pakiety medyczne dla firm PZU Zdrowie oferują dostęp do pięciu zakresów prywatnej opieki medycznej dla firm, dopasowanych do potrzeb pracowników. Intro, Standard, Komfort, Komfort Plus i Optimum. W ramach pakietu Intro pracownik otrzymuje 50% zniżki na usługi lekarzy 19 specjalizacji, natomiast w ramach pakietu Optimum może odbywać bezpłatne wizyty u lekarzy aż 35 specjalizacji.

Dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej PZU?

PZU to znany i ceniony ubezpieczyciel, nic więc dziwnego, że oferuje pożądane usługi z zakresu dostępu do prywatnych pakietów medycznych. Tai pakiet to najpopularniejsze i najbardziej pożądane przez pracowników świadczenie dodatkowe (wg raportu Sedlak&Sedlak “Świadczenia dodatkowe w oczach pracowników w 2019 roku”). Pracodawcy, którzy oferują możliwość skorzystania z dodatkowych ubezpieczeń medycznych, uzyskują korzystny wpływ na wizerunek firmy i motywację zatrudnionych. Pakiety opieki zdrowotnej PZU gwarantują zdrowie, bezpieczeństwo i satysfakcję pracowników a także zwiększają atrakcyjność oferty firmy oraz pozycjonowanie Employer Brandingowe.

Jakie usługi znajdują się w ofercie PZU?

Porównanie pakietów medycznych może okazać się dużym wyzwaniem dla osób niezwiązanych z branżą ubezpieczeń medycznych. Prywatne Pakiety Medyczne dla firm PZU dają szeroki dostęp do wielu lekarzy, badań diagnostycznych, szczepień, wizyt on-line (prywatna telemedycyna), recept on-line, zabiegów ambulatoryjnych, przeglądów profilaktycznych i wizyt domowych. Pakiety dodatkowej, prywatnej opieki medycznej PZU obejmują świadczenia, które pozwalają pracownikom zadbać o siebie i najbliższych. Opcjonalnie w wybranych opcjach, decydując się na pakiety prywatnej opieki medycznej PZU pracownicy mogą skorzystać z rehabilitacji i wizyt domowych. PZU oferuje dostęp do ponad 2200 placówek medycznych w kraju. To powody, które pokazują, dlaczego warto skorzystać z prywatnej opieki medycznej.

Jak oferta prywatnych pakietów medycznych dla firm PZU wpływa na satysfakcję pracowników?

Oferta PZU oferuje bardzo szeroki zakres opieki medycznej. PZU obejmuje opieką zarówno pracowników, jak i ich najbliższych i posiada specjalną ofertę dla seniorów. Zapewnia to poprawę spokoju pracownika i pozwala mu skupić się na obowiązkach zawodowych dzięki pewności, że on i jego rodzina zawsze pozostaje objęta opieką medyczną. PZU to firma ubezpieczeniowa, która umożliwia pracownikom bezproblemowy dostęp do wielu specjalistów oraz usług medycznych, pełne wsparcie zdalne, dostęp od historii leczenia oraz najważniejszych zabiegów sprawa, że pracownicy czują się bezpieczniej i w każdej chwili mogą zadbać o swoje zdrowie, co istotnie zwiększa wydajność pracy, wpływa pozytywnie na zadowolenie i wzmacnia integrację firmy.

Szukasz najlepszego pakietu dla Twojej firmy?
Pomożemy Ci go znaleźć!

Posiadamy wiedzę, doświadczenie i dostęp do ofert wszystkich firm oferujących prywatną opiekę medyczną. Podpowiadamy, jak wybrać pakiety medyczne dla firm. Zostaw nam swoje dane, a nasz ekspert skontaktuje się z Tobą w celu poznania Twoich potrzeb. Wynegocjujemy w Twoim imieniu najlepsze i najkorzystniejsze warunki ofert pakietów medycznych (abonamentów lub ubezpieczeń medycznych) dla pracowników i członków ich rodzin – dokładnie takie, jakich potrzebujesz.

Jak mmmedic może pomóc przy wyborze pakietów medycznych?

Jesteśmy zespołem specjalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku usług medycznych. Dzięki znajomości rynku stworzyliśmy nowy standard obsługi. Współpracując z nami masz pewność, że wybierasz najlepszy pakiet medyczny, gwarantujący komfort i bezpieczeństwo Twoich pracowników. Nie musisz martwić się procesami i szczegółami – od tego jesteśmy my.

Zamów ofertę pakietów PZU Zdrowie

oraz bezpłatne porównanie z ofertami innych dostawców medycznych

Wypełnij formularz
lub zadzwoń
+48 888 885 857

Uzupełnienie powyższych treści oznacza akceptacje polityki prywatności, dostępnej tutaj